درباره ما

شرکت ایشتار پارسه البرز

شرکت ایشتار پارسه البرز، با تکیه بر تجربه، دانش و توانمندیهای بالقوه در سال 1391 تاسیس گردید و با یاری خداوند متعال و تلاش و پشتکار اعضای شرکت توانست جایگاه خود را در صنعت کشور تثبیت نموده و اکنون تبدیل به یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه تامین نیازهای صنعتی برای صنایع بزرگ و مهم کشور گردد.

راهکارهای جامع و استاندارد

شرکت ایشتار پارسه البرز محصولات متنوعی در زمینه تکنولوژی محرکه و قطعات و ماشین آلات مرتبط با انتقال نیرو و مواد به مشتریان خود ارائه می دهد. ما همچنین راهکارهای متناسب با نیاز خاص مشتریانمان، از محصولات استاندارد تا محصولات منطبق بر کاربردهای خاص آنها ارائه می دهیم.
با هدف تامین هرچه بیشتر تقاضاهای مشتریان، این شرکت مشاوره های لازم جهت انتخاب متناسب با نیاز مشتریان را ارائه داده و اطلاعات فنی به همراه قیمتهای مناسب و رقابتی برای محصولات با زمان تحویل کوتاه و همچنین خدمات پس از فروش استثنایی فراهم می سازد.

اعتبار شرکت

با فراهم نمودن تسهیلاتی جهت تامین محصولات وارداتی از تولیدکنندگان مطرح جهانی به همراه ساخت قطعات صنعتی با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای جهانی باعث شده که نام این شرکت در وندور لیست اغلب کارخانجات مهم کشورمان قرار گیرد.